GTNpremium GUARD TECH NEUTRALIZER

GTN to produkt zapobiegawczy i czyszczący. Umożliwia ochronę materiału przed osadami betonu i oczyszczenie go. GTN rozpuszcza osady i zmiękcza pozostałości betonowe, które zbierają się poprzez codzienne użytkowanie. Stosowany pod koniec dnia roboczego eliminuje pozostałości betonu w ciągu nocy. Może być również stosowany przed cyklem produkcyjnym. GTN dzięki swoim właściwościom ochronnym zapobiega osiadaniu betonu na sprzęcie i ułatwia jego konserwację. Produkt pomaga wydłużyć żywotność sprzętu. GTN jest znacznie bezpieczniejszy niż inne produkty na rynku. Nie zawiera produktów pertochemicznych ani metali ciężkich i nie jest klasyfikowany jako żrący. Może być stosowany do wszystkich materiałów bez ryzyka ich zmiany (metal, farba, guma itp.).

ZALETY; Ogranicza przyczepność betonu, rozpuszcza osady betonu, w 100% organiczny, nietoksyczny, przyjazny dla środowiska, nie powoduje korozji i nie działa drażniąco.

STOSOWANIE; Idealny do ochrony i konserwacji sprzętu budowlanego: mikserów, form, betoniarek itp.

Mieszanka w 100% organicznego surowca, z czego 91% to olej z drugiego tłoczenia poddany recyklizacji.

Produkt przyjazny dla środowiska: Nietoksyczny, nie koroduje, nie podrażnia. Bez dodatku PCB oraz substancji CMR. LZO < 1 g/l*. W 100% organiczny, z czego 91% z recyklizacji. Biodegradowalny do 90%*.