GTRpremium GUARD TECH REMOVER

Bardzo drogi sprzęt budowlany, nie musi tak wyglądać.
Biodegradowalny środek do usuwania betonu oraz tłuszczów, silny i skuteczny, nie niszczy powierzchni. Bez zawartości kwasu solnego, fosforowego oraz siarkowego, nie toksyczny. Bez substancji rakotwórczych, mutagennych, oraz działający szkodliwie na rozrodczość, np. kwasu metoksyoctowego.
Preparat GTRpremium to zdzierający produkt nowej generacji opracowany tak, aby spełniał najnowsze przepisy prawa. Preparat jest wysoce wydajny w usuwaniu pozostałości cementowych i betonowych oraz olejów oddzielających i ułatwiających przechowywanie. 
Preparat GTRpremium jest mniej agresywny niż pozostałe produkty na rynku na bazie kwasu cytrynowego, solnego oraz fosforowego, więc jest bezpieczniejszy w użyciu. 
Został opracowany w celu spełnienia różnych wymagań osób aplikujących w zakresie skuteczności, bezpieczeństwa oraz wpływu na środowisko. Do stosowania na wszystkich podłożach bez większego wpływu na nie (metale, szkło, guma, farby, itd.). Nie niszczy dysz natryskowych, nielotny, niełatwopalny. Posiada certyfikat CMR-Free. 

ZALETY; wysoka wydajność, do stosowania na wszystkich podłożach,  zachowuje bezpieczeństwo użytkownika, nie niszczy materiałów, biodegradowalny, nielotny i niełatwopalny.

STOSOWANIE; idealny do konserwacji sprzętu budowlanego, szalunków metalowych, drewnianych form, kontenerów betonowych, lejów betonowych, podpór, wytwórni betonu, betoniarek itp.

Przed właściwą aplikacją GTRpremium, powierzchnie należy zwilżyć wodą, następnie nanieść preparat za pomocą spryskiwacza ogrodowego, odczekać 15 minut i ponownie nanieść GTRpremium. Po upływie 24h, spłukać myjką wysokociśnieniową. Po usunięciu betonu, zalecamy użyć systemowy produkt GTNpremium, który zdecydowanie ograniczy ponowne przywieranie betonu.

Środek na bazie związków organicznych.

Eklogiczny i bezpieczny dla środowiska: • Bez zawartości kwasu solnego, fosforowego oraz siarkowego. • Nietoksyczny. • LZO < 1 g/L*. • Biodegradowalny w więcej niż 95% po 28 dniach*. • BEZ dodatku substancji rakotwórczych, mutagennych oraz działający szkodliwie na rozrodczość, np. kwasu metoksyoctowego.

KARTA PRODUKTU