ProtectGuard HD
Całkowita ochrona materiałów o niskiej porowatości, które są narażone na duże natężenie ruchu.

ProtectGuard HD to produkt stworzony do ochrony przed wodą i olejami. Chroni wszystkie podłogi i fasady. Jego doskonałe właściwości ochronne pomagają również chronić powierzchnie o dużym natężeniu ruchu, takie jak chodniki.

ProtectGuard HD trwale chroni wszystkie materiały o niskiej porowatości i zapobiega głównym przyczynom uszkodzeń, takich jak zanieczyszczenie atmosferyczne, tłuste plamy, wchłanianie płynów, zabrudzenia gumą do żucia, graffiti itp. Opóźnia starzenie się podłoża i ułatwia jego utrzymanie w niezmienionej formie. Dzięki naszemu produktowi konserwacja powierzchni stanie się banalnie prosta, a podłoża będą wyglądać jak nowe o wiele dłużej.

ProtectGuard HD to trwały, nie tworzący powłoki produkt impregnujący, powierzchnia materiału pozostaje przepuszczalna dla powietrza i pary wodnej. Całkowicie bezbarwny, po zastosowaniu nie modyfikuje ani wyglądu, ani charakteru impregnowanego podłoża. Ponadto jest odporny na promieniowanie UV i nie zmienia koloru z upływem czasu.

od momentu aplikacji na powierzchnie pionowe, trwałość zabezpieczenia powyżej 10 lat...

Na bazie wodnego, fluoryzowanego kopolimeru. 

Produkt przyjazny dla środowiska; Produkt na bazie wody. Bez rozpuszczalników ropopochodnych i silikonu. Bezpieczny i nietoksyczny. Biodegradowalny > 90%*. Lotne związki organiczne < 23.