quardTECH
jest rozpuszczalnikową, uretanowo-alkidową powłoką, przeznaczoną do malowania posadzek wewnątrz. Daje połyskliwą i łatwą do utrzymania w czystości powłokę. Odpowiedni do malowania nowych i pokrytych uprzednio farbami alkilowymi posadzek betonowych i drewnianych, szczególnie polecany do nakładania na powierzchnie użytkowane codziennie.

quardTECHK2
Jest wodorozcieńczalnym, dwuskładnikowym produktem epoksydowym. Tworzy powłokę z połyskiem, twardą, elastyczną i odporną na ścieranie. Służy do zabezpieczania posadzek betonowych. Odpowiedni także do malowania ścian w pomieszczeniach narażonych na wilgoć i obiektach przemysłowych, w przypadku powierzchni wymagających trwałych, zwartych i łatwych do czyszczenia powłok.

Posiada dobrą odporność na ścieranie. Jest odporna na wodę, benzynę, oleje, smary, na roztwory silnych zasad nieorganicznych, ponadto na rozpryski rozpuszczalników i czasowe działanie słabych kwasów. quardTECHK2 nie zmienia smaku i zapachu produktów spożywczych. Szybko schnie dzięki czemu, mogą być aplikowane w ciągu jednego dnia. Produkt został zakwalifikowany do Grupy M1 w Klasyfikacji emisyjności dla materiałów powierzchniowych, posiada oznaczenie CE.